İçeriğe geç

TELESKOPİK RAMPA

Açıklama

Teleskopik rampa; beton içine gömülerek hiçbir yer kaplamayan, hidrolik ekipmanları ve tasarımının uyumu ile çok kullanışlı  ve özellikle konteynır yüklemelerinde menteşeli rampaların dilinin yetmediği durumlar için dili daha uzun olan rampalardır.

Avantajları

600mm’den 1000mm’ye kadar imal edilen 12/13mm kalınlığındaki hidrolik dil konteyner yüklemeleri için tam bir çözüm sağlamaktadır.Yükleme süresini kısaltarak iş verimliliğini arttırır.Yüksek hareket aralığı ile yükleme ve boşaltmada her araca uyum sağlar.Hidrolik ve elektrik uyumu sayesinde kolay kullanım sağlar.İmal edildiği gözyaşı desenli sac sayesinde forkliftin kaymasını engeller.Yapısı gereği araç yüksekliğine göre kendi seviyesini otomatik ayarlar.İstenilen konumda durdurulabilmesi sayesinde emniyetli bir kullanım sağlar.

Standart Ekipmanlar

Çalıştığını gösteren sarı siyah emniyet bandı 100x100x300 mm 2 adet kauçuk çarpma takozu ayak sıkışmasını önleyen yan koruyucu saclar 600 mm uzunluğunda yüksek mukavemetli 12/13 gözyaşı desenli dil ani durumlarda sistemi kilitleyen hortum patlama valfi maks. kaldırmada motor zorlanmasını önleyen emniyet valfi.